Ofis İş Yeri Taşıma

İşyerleri, çeşitli sebeplerden dolayı farklı lokasyonlara taşınmak zorunda kalabilir. Şirkette büyümeye ve küçülmeye gitmek bu sebeplerin başında gelmektedir. İşletmenizi daha parlak bir geleceğe taşırken sizlere işyeri taşıma hizmeti vererek yükünüzü hafifletiyoruz. Hızlı ve pratik yöntemlerimizle, ofislerinizi, iş yerlerinizi tümüyle bir başka noktaya taşıyoruz.

İşyeri taşıma için yerinde tespit
İşletmemize, işyeri taşıma alanında başvuruda bulunduğunuzda, ekspertiz ekibimiz sizlerle iletişime geçerek, işyerinizi incelemeye geliyor. Bu hizmetimizdeki ilk adım olan inceleme, ürünlerinizin, masaların, sandalyelerin ve diğer demirbaşların sayısını çıkartmak, uygun taşıma koşullarını sağlamak ve belirlemek içindir. Kaç adet taşıma kolisi, balonlu pakete ihtiyacımız olduğuna bu aşamada karar vererek sizlere hizmetimizi detaylı şekilde anlatıyoruz. Hangi gün taşıma yapılacağına karar veriliyor ve belirlenen ön çalışmalar yapılıyor. Belgelerinizin ve diğer evraklarınızın paketlemesini dilerseniz sizler, dilerseniz bizler gerçekleştirebiliyoruz.

Şeffaflık ve Dürüstlük
İşletmemiz, müşterilerine her zaman şeffaflıkla hizmet vermektedir. Dürüstlüğün önemini bilen taşıma firmamız, dünyanın dört bir yanına, ofisinizi ve eşyalarınızı taşıyabilir. Avrupa standartlarında taşıma ve paketleme hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işi her zaman sorgulayarak daha ileri bir noktaya taşıma hedefindeyiz. Depolama alanında da hizmet veren şirketimiz, müşterilerinin ürünlerini özel güvenlikli depolarda, ıslanma ve diğer tüm önlemlere karşı korunaklı şekilde muhafaza etmektedir.

Eşyaların paketlenmesi ve taşınması
En uygun işyeri taşıma sistemine karar veren ekspertiz ekibimiz, bizlere gerekli olan malzemeler konusunda bilgi verir ve sizlerle de sözleşme imzalar. Böylece karşılıklı güveni resmileştirmiş oluruz. Eşyaların belirlenen gün ve saatte paketlenmesi, araçlara taşınması ve nihai noktaya götürülmesi, sözleştiğimiz tarihte gerçekleşir. Taşıma işlemlerinde müşteri memnuniyetinin önemini bilen firmamız, çok farklı ambalaj ve paket ürünleriyle çalışmaktadır. Mobilya, beyaz eşya, teknolojik aletlerinizi gözümüz gibi koruyarak, sizlere teslim ediyoruz.

İşyeri taşıma için kullandığımız ambalajlar
Ofisinizi ve işyerinizi, bir noktadan diğerine taşırken, hiçbir demirbaşa zarar gelmemesi için çözümler üretiyoruz. Müşterilerimize bu kaliteli hizmet sürecinde, birbirinden farklı materyallerle destek veriyoruz.

Bu ürünler;

• Graft kağıdı
• Balonlu ambalajlar
• Özel karton kutular
• Streç filmler

Cam, metal, ahşap fark etmeksizin, her ürününüzü güvenle taşıyor ve teslim ediyoruz. Ürünlerinizi teslim alırken kutu sayısı, ürün adedi olarak inceleme yapıyoruz, böylece teslimatın tam ve doğru gerçekleştiğinden emin oluyoruz. Tüm ofis mobilyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Ofis mobilyaları ve belgeler
İşyerinizdeki ofis mobilyalarını, varsa arşivlerinizi, bilgisayarları, dolapları, mutfak gereçlerini, dosyaları ve dokümanları en güvenilir şekilde taşıdığımızdan emin olabilirsiniz. Özel ve dikkatle saklanması gereken kağıt evraklarını, özel kolilerde ıslanma ve nemlenmeye karşı geliştirilmiş şekilde taşıyoruz.
Böylece hiçbir materyale ve ürüne zarar vermeden teslim ediyoruz. Mobilyalarınızın çizilmemesi ve yıpranmaması için geliştirilen teknolojiden ve Avrupa standartlarından yardım alıyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetimizi artırmak için sürekli güncellenmektedir.

Blog
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi