Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmetleri

Ev Dezenfeksiyonu

Son zamanlarda ortaya çıkan ve hızla yayılan koronavirüs gibi zararlı mikroorganizmalar ile savaşmak için ev dezenfeksiyonu çok önemlidir.

Birçok hastalığa neden olan ve insandan insana geçen virüsten korunmak ve bulaşmasını en aza indirmek için evlerin dezenfekte edilmesi zorunluluk haline gelmiştir.

Elleri sürekli yıkamak, maske ya da eldiven takmak ile insanlar kendilerini zararlı mikroorganizmalardan korumaya çalışmaktadır.

Fakat bu alınan tedbirler bir yere kadar geçerlidir ve her zaman bu şekilde yaşamak hiç de kolay değildir. Unutmayın ki, evde sadece su ve kimyasal ilaçlar ile yapılan temizlik de mikropları tamamen yok etmemektedir.

Koronavirüs özellikle yaşlılar, alerji problemleri olanlar, hastalar ve bağışıklığı düşük olanlar için tehlikeli olmaktadır. Bu nedenle yaşam alanlarının özellikle de evlerin dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Çünkü uygunsuz yaşam alanları birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Ev İlaçlama da Uygulanan Yöntemler

Eve Jel İlaç Uygulama Yöntemi: Jel ilaç evin tüm köşelerine, dolap içlerine, cam kenarlarına ufak parçalar şeklinde koyulur.  Bu yöntem sayesinde böcekler bunu yiyerek ölürler.

Eve Kokulu veya Kokusuz Sıvı İlaç Uygulama Yöntemi: Sıvı ilaç ise püskürterek kullanırlar. Bu şekilde ilaçlama yapıldığında eve bir süre girilmemeli ve daha sonrası havalandırmalıdır.

Profesyonel bir ekiple çalıştığınızda bu ve buna benzeyen yöntemlerden uygun olanı tespit edilerek ilaçlama işlemi yapılacaktır. Böylece haşere sorununuza garantili ve kalıcı bir şekilde çözüm üretmiş olursunuz.

Blog
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi