Esenkent Nakliye

Bir Nakliyat ekibi olarak, Esenkent evden eve nakliyat şirketleri arasında güvenli ve sigortalı bir şekilde ev taşıma, ofis taşıma, hizmeti ile Türkiye’nin her yerine uygun ve ucuz  fiyat politikası profesyonel taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Esenkent nakliye işlerinizi sektördeki 15 yıllık tecrübemiz ile birlikte  kusursuz  ve kaliteden ödün vermeyen hizmetimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Sizlere her zaman en iyi hizmeti Esenkent nakliye sektöründe sunmaktayız. Eşyalarınızı özel ambalajlama sistemi ile koruma altına alarak titizlikle taşıyoruz, ilk noktadan eşyalarınızı nasıl alıyorsak, son noktaya da o şekilde teslimatını sağlıyoruz. Gerek şehir içi gerek Esenkent evden eve nakliye işlerinizde bizlere her zaman güvenebilirsiniz.

Bizleri günün 7/24 saattin de arayabilirsiniz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ESENKENT EVDEN EVE NAKLİYAT İÇERİĞİMİZ

Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Taşınma süreci içerisinde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamak ve kusursuz bir hizmet sunmak amacı ile personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Expertiz hizmeti için ücret talep etmiyoruz.

Ücretsiz Sigortalama Hizmetimiz

Eşya taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek hasar ve kirlenme durumlarıdır. Biz uzman çalışanlarımız ve eşya koruma sistemimiz ile bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz yol sigortası  yapıyoruz. Yolda yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Bir Nakliyat’ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma Paketleme Hizmetimiz

Ev eşyalarınızı herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden, korumak için tarafımızdan kusursuzca paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen ambalaj malzemelerini tercih ediyoruz. Bir kat değil, gerektiğinde 3 kata kadar sarıyoruz. Eşyalarınızı ağırlığı, apartman merdiven ve asansör durumlarına göre özel olarak ambalajlıyoruz.

Taşıma Hizmetimiz

Tecrübeli personellerimiz Esenkent eşya taşıma işlemlerinde gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Eşyalarınızın Yeni Evinizde Kurulumu

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda evinizde dizilir. Mobilyalarınız, masa ve gardroplarınızı marangozlarımız sizin isteğiniz doğrultusunda kurarlar. Beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin montajları yapılır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır…

istanbul esenkent nakliye, istanbul esenkent nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi